TR EN

SOSYAL SORUMLULUK

Ay Yapım'dan anlamlı destek

Medya sektörüne eleman yetiştirilmesinde önemli bir uygulama merkezi olar Marmara İletişim'e Ay Yapım'dan anlamlı destek...

Yaprak dökümü, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Karadayı ve Ezel gibi birçok diziye imza atan Ay Yapım Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne tam teşekküllü reji ve stüdyo ekipmanları hibe etti.

Fakülteye hibe edilen tam donanımlı rejide şu cihazlar bulunuyor: seyyar reji, üç kamera, üç playout, bir prompter, stüdyo ışık ekipmanları ve reji masası. Böylelikle Marmara Medya Merkezi’nde yayın faaliyetini sürdüren Marmara Televizyonu ikinci bir stüdyoya kavuşmuş olacak.

Önümüzdeki günlerde Marmara Üniversitesi ve Ay Yapım yetkililerinin katılacağı bir tören düzenlenerek hibe protokolü imzalanacak ve süreç tamamlanmış olacak.

   

Sosyal Sorumluluk projelerimiz için bilgi

TOÇEV’in “Yaşasın Okulumuz” kampanyası kapsamında, Ay Yapım’ın da desteğiyle Tokat’ın Zili ilçesi Büyüközlü Köyü İlköğretim Okulu yenilenmiştir.

Koruncuk Vakfı Yardım Yemeği

4 Şubat 2010 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda Ay Yapım’ın katkıları, Berrin Yoleri’nin desteği ve Aşk-ı Memnu oyuncularının katılımıyla gerçekleşen gecenin tüm geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlanmıştır.

          

© 2013 - Ayyapim.tv Designed by SimurgMedya.com
elektrik malzemeleri